Stmelovací kurz žáků 2. stupně

Od středy 16. 10. 2024 do pátku 18. 10. 2024 proběhl v malebné vesničce Malenovice stmelovací kurz „Pittrovky“. Účastnilo se jej 21 žáků z celého 2. stupně naší církevní školy.

Krásné prostředí Beskyd a hezké počasí připravilo všem účastníkům nezapomenutelné zážitky.

Všechny dny kurzu byly prošpikovány smysluplnými aktivitami a spoustou zábavy, pestrý program připravila metodička prevence Mgr. Petra Popelářová s vydatnou pomocí pana učitele Bc. Ondřeje Turka.

Stmelovací aktivity zaměřené na spolupráci, vycházky (např. Satinské vodopády), večerní aktivity (stolní tenis, bowling), aktivity v přírodě (hra stopy, fotbálek, týmové štafety, atp.) a mnoho dalšího to byl pro všechny z nás nezapomenutelný zážitek.

Děkujeme za hezké dny
Prohlédněte si více fotografií v galerii Stmelovací kurz žáků 2. stupně